Schody, czyli moda, która nigdy nie przemija

0,00 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Schody nie tylko nie wychodzą z mody, ale z roku na rok pięknieją w oczach. A właściwie ww wnętrzarskich trendach. Schody mogą być ciężkie, masywne, ale także lekkie i strzeliste.

Okazuje się, że najciekawsze i najmodniejsze konstrukcje schodów nawiązują do architektury przemysłowej. Nie są jednak dosłowną kopią jej rozwiązań, bo jednak mieszkanie to nie magazyn, ale to właśnie magazyny stały się inspiracją dla nowej mody, gdzie tal można bezkolizyjnie łączyć z innymi materiałami. W nowoczesnych schodach występuje szkło, drewno, a nawet kamień. Wyeksponowanie uszlachetnionej konstrukcji pozwala urozmaicić przestrzeń, a łatwo też można dopasować schody przemysłowe do najbardziej skomplikowanych wnętrz. Poza tym, schody przemysłowe nie tylko stwarzają wrażenie lekkości, ale naprawdę są lekkie. Można je więc z powodzeniem montować w budynkach o konstrukcji drewnianej.

Mimo ogromnego zainteresowania nowymi trendami, wciąż montowane są schody tradycyjne - beton obłożony drewnem lub samo drewno. Jednak i takim konstrukcjom można dodać lekkości, poprzez stosowanie strzelistych linii biegów i balustrad, lub podświetlając całość halogenami umieszczonymi tuż nad stopniami.

Schody nie muszą zatem być tylko mało reprezentatywnym elementem w domu, który posłuży tylko do poruszania się między piętrami. Obecnie mogą być prawdziwym dziełem sztuki, które będą zaskakiwać swoim wyglądem i materiałem, z jakiego zostaną wykonane. Należy jednak pamiętać, że schody, choć nie są meblem, muszą pasować do reszty wystroju wnętrza, w jakim będą się znajdować.
Wasiak
Polska, ul. Załęska 82, 35-322 Rzeszów, Cała Polska
Telefon: pokaż telefon
Kontakt
Podziel się: