Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

0,00 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie ma wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka również mogą elementy te zakupić od tej firmy. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów kominkowych od firmy Kom-in.pl mogą liczyć także na fachowy serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych.

W firmie kładzie się nacisk na wysoką jakość sprzedawanych produktów. Należy podkreślić, że nie powstają one taśmowo. Firma może pochwalić się niemałym doświadczeniem i sporym gronem zadowolonych klientów.

Tym, co odróżnia ją od innych firm oferujących paleniska i akcesoria kominkowe jest  w pełni indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się również stworzenia kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta oraz jego indywidualnego projektu. Daje swoim klientom również możliwość wydłużenia gwarancji. Kom-in.pl to doskonały wybór dla wszystkich poszukujących kominka wpisującego się w indywidualne gusta.


Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Ignif
Polska, zachodnio-pomorskie
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://kom-in.pl/
Kontakt
Zdjęcia
Podziel się:
Promowane