Aluminiowe łodzie motorowe "VIKING" - model VIKING®550HT (Nowy)

41 000,00 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
VIKING550HT - to kolejny model serii VIKING 550 - jednej z najlepszych tego typu łodzi produkowanych z aluminium w Europie.
Jest to morska łódź o całkowicie aluminiowej, nowoczesnej konstrukcji, umożliwiającej jej użytkowanie na akwenach słonych i słodkich do celów wędkarskich jak i do zadań specjalnych przez służby państwowe, ratownicze i pozostałe specjalistyczne. W przypadku zainteresowania łodzią ze strony tych służb, na życzenie oferujemy możliwość wyposażenia łodzi w wymagane urządzenia.
Łódź posiada certyfikat PRS.

Wykonujemy wyłącznie łodzie z aluminium. Nie wykonujemy jednostek z innych materiałów.

Cena wersji podstawowej: 41 000 PLN + VAT 23%

Wyposażenie podstawowe:
• 4 knagi cumownicze – aluminiowe
• 12 uchwytów transportowych na wędki
• oświetlenie nawigacyjne
• oświetlenie kabiny
• sterówka kompletna (sterociąg mechaniczny, kierownica, przekładnia)
• malowanie farbą antykorozyjną (antifouling)
• stacjonarny zbiornik paliwa
• poziomowskaz paliwa
• wskaźnik naładowania akumulatorów
• szczelna zamykana bakista rufowa
• szczelna zamykana bakista w sterówce
• fotel sternika
• drabinka rufowa

Oferowane łodzie konfigurujemy pod indywidualne zamówienie Klienta. Za dodatkową opłatą – na życzenie Klienta istnieje możliwość zamontowania na naszych łodziach w zależności od ich typu m. innymi: silnika zaburtowego bądź stacjonarnego, kaportu, dodatkowych foteli, echosondy, naniesienia indywidualnego (nawet artystycznego wzoru lakieru) i wielu innych – niemożliwych tu do wymienienia pozycji zgodnie z oczekiwaniami nabywcy. .

Możemy zbudować każdą z oferowanych łodzi według uznania i potrzeb klienta pod warunkiem, że zgłaszane oczekiwania nie wpływają na konstrukcję łodzi i bezpieczeństwo jej użytkowania. Fachowo doradzimy przy wyborze odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych i sprzętowych.
Ostateczna cena kalkulowana jest indywidualnie w uzgodnieniu z Klientem i jest zależna od ustalonego z Nim żądanego wyposażenia i wersji łodzi.

W naszej ofercie posiadamy łodzie wiosłowe i motorowe, otwarte, półotwarte oraz kabinowe. Oferujemy szeroką gamę nowych silników elektrycznych i spalinowych, zaburtowych oraz stacjonarnych, prowadzimy serwis łodzi i silników, sprzedaż przyczep oraz komis.

Zapraszamy do odwiedzenia strony o naszych łodziach „VIKING” na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/%C5%81odzie-aluminiowe-Viking-i-silniki-do-%C5%82odzi/237746426419313
O szczegóły i możliwości konfiguracji wyposażenia wszystkich łodzi VIKING prosimy pytać e-mailem lub dzwonić.

W korespondencji i kontakcie z nami koniecznie prosimy Państwa o podanie nam źródła informacji o nas lub o otrzymanej od nas ofercie i o powołanie się na to źródło („strona internetowa”, „Facebook”, „e-mail od …”, „rozmowa telefoniczna z …” , „wizyta na targach wędkarskich w …” , „kontakt uzyskałem z innego/jakiego? źródła od …”, „od znajomych” itp). Informacja ta jest dla nas bardzo istotna z uwagi na efektywność prowadzonej polityki marketingowej.

Janusz Udziela Generalny Manager d.s. Promocji i Sprzedaży tel. +48 601621888

UWAGA: Silnik oraz fotel pasażera widoczne na powyższej wizualizacji tego modelu VIKING 550 HT są dostępne za dodatkową opłatą
VIKING
Polska, Opole, opolskie
Telefon: pokaż telefon
Zdjęcia
Podziel się: