Jacht Conrad 760 RT z W.C. i kambuzem w przebudowie (Używany)

18 000,00 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kadłub generalnie wyremontowany w 2001 r + podwyższona kabina . Długość 760 szerokość 274 wys w kabinie 176 podwyższony Peterson max 6 osobowy . Został do zrobienia takielunek , kosz , ster i pantograf na pawęży jeżeli ma być jachtem żaglowym . Wyposażenie wnętrza widać na zdjęciach z remontu - JEST JUŻ ZROBIONY 3 OSTATNIE ZDJĘCIA ARCHIWALNE - odpowiedź z maili . Toaletę powiększona aby mógł z niej skorzystać 120 kg człowiek o wzroście 180 w potrzebie , w kokpicie stopień . Zdemontowano kil ołowiany 120 cm wysokości do sprzedaży inna aukcja . Zamontowałem krótszy foto 5 . Obecnie remont solidny dla siebie nie tylko odświeżenie poszycia i mycie wnętrza ale zmieniły się oczekiwania i priorytety . Czas potrzebny do wykończenia jako żaglówka - 1 miesiąc tzn jedziemy do szkutnika i kupiec uzgadnia co chce , zadatkuje jeszcze jest na to czas aby pływał w sezonie 2015 . Wnętrze skończone jak będzie pogoda to zrobię foto . Są materace .

Mam silnik elektryczny i miałem zamiar zrobić go jako łódź elektryczną z bateriami słonecznymi ( nie wchodzi w podaną cenę będzie dodatkowo jakieś 7-8 tys z akumulatorami ale słyszę lamenty że za drogo !!!!!!! ) .
Po ostatnich rozmowach większość pyta o żaglówki z tond dylemat elektryk czy żaglówka ? Nie chcę brać zaliczek ale mam już dość rozmów i twierdzeń kupię jak będzie zrobione . Jak przychodzi do finalizacji to człowiek zanika - przykład mniejszego jachtu .

Wszystkie pytania tylko telefonicznie . JAK CIĘ NIE STAĆ NA TELEFON TO TYM BARDZIEJ NA ŁÓDKĘ .

Zamiana na samochód lub dwa mniejsze dostawczy i osobowy ( o wartość 18 - 20 tys ). Tel 731 606 244 .
pryw
Polska, Serock, mazowieckie
Telefon: pokaż telefon
Zdjęcia
Podziel się: