Plotery tnące GRAPHTEC - dla kamieniarzy!

0,00 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzisz zakład kamieniarski lub planujesz go otworzyć?!
Potrzebujesz niedrogi, ale jednocześnie łatwy w obsłudze, dobry technicznie, precyzyjny ploter tnący do wycinania szablonów graficznych pod piaskowanie w foliach do piaskowania, foliach szablonowych, w foliach samoprzylepnych, który będzie niezawodny, które będzie wiernie Ci służył nawet przez kilkanaście lat?!

Te plotery stworzono z myślą właśnie o Tobie!
Plotery wycinające rolkowe firmy GRAPHTEC, seria CE6000 lub FC8600
Uzależnisz się od Tych ploterów od pierwszego użycia!


Plotery tnące rolkowe Graphtec CE6000/FC8600 są to urządzenia oferujące doskonałe parametry, porównywalne do tych z najwyższej półki, ale dostępne za rozsądną cenę.

Plotery tnące GRAPHTEC CE6000/FC8600 są idealnym rozwiązaniem, jeśli nie możesz pozwolić sobie finansowo na zakup plotera grawerującego a chcesz wykonywać wszelkiego rodzaju grafikę na m.in. nagrobkach, pomnikach, szkle itd.

To co oferują plotery tnące Graphtec CE6000/FC8600 czego nie zaoferują inne plotery tnące rolkowe aktualnie dostępne na rynku:
- bardzo precyzyjne wycinanie grafiki w m.in.: foliach do piaskowania, foliach szablonowych, foliach samoprzylepnych itd. – masz gwarancje, że przy potrzebie wycięcia małych, drobnych, skomplikowanych elementów graficznych za każdym razem uzyskasz w pełni zadawalający efekt wycinania!
- wyposażone w funkcje symulacji noża aktywnego (alternatywa dla funkcji dostępnej w bardzo drogich ploterach rolkowych z nożem aktywnym) - niezwykle przydatna funkcja przy wycinaniu bardzo ostrych krawędzi, narożników, bardzo cienki elementów graficznych. W przypadku ploterów tnących niewyposażonych w symulację noża aktywnego może się zdarzyć, że przy bardzo ostrych krawędziach ostrze noża będzie zaokrąglać krawędzie grafiki – po co przepłacać za ploter, jeśli można mieć ploter o podobnej funkcji, ale zdecydowanie tańszy! A zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na inne przyjemności!
- plug-in umożliwiający bezpośrednią współpracę plotera z profesjonalnymi programami graficznymi, jak CorelDdraw/Adobe Illustrator - możliwość bezpośredniego wysyłania grafiki z programu CorelDraw/Adobe Illustrator eliminuje możliwe zniekształcenia grafiki, zwłaszcza przy bardzo zaawansowanej grafice.
- możliwość mostkowego wycinania na wylot w foliach, papierach, kartonach z rolki oraz jako dodatkowa opcja płatna - pełnego wycinania na wylot w foliach, papierach, kartonach w arkuszach ( opcja dotychczas dostępna tylko i wyłącznie przy wykorzystaniu bardzo drogich ploterów tnących stołowych) – możesz wycinać szablony graficzne wielokrotnego zastosowania np. w kartonie
- porządne, dobre prowadzenie foli (dzięki solidnym rolką prowadzącym)- istotne przy wycinaniu w foliach takich jak folie do piaskowania, folie szablonowe, które są z reguły ciężkie, grube jak na folie ploterowe (dodatkowo w serii ploterów GRAPHTEC FC8600 jest możliwość regulowania docisku rolek dociskowych, aby indywidualnie dostosować docisk rolek prowadzących w zależności od rodzaju i grubości folii)
- bardzo dobre prowadzenie folii w przypadku wycinania grafiki na długich odcinkach folii – masz możliwość w jednym procesie wycinania wyciąć kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt (w zależności od wielkości) projektów graficznych. Dzięki temu oszczędzasz czas na inne czynności.
- automatyczny pomiar długości i szerokości załadowanej foli pod rolki prowadzące plotera (w niektórych modelach ploterów tnących dostępnych na rynku każdorazowo trzeba wpisywać manualnie długość folii, jaką załadowaliśmy pod rolki prowadzące plotera) – po co tracić czas na pomiary folii, szukanie metrówki w celu
zmierzenia faktycznej długości folii?! itd. W dzisiejszych czasach ludzie ciągle gdzieś gonią, nie mają czasu czekać. Jeśli konkurencja zrobi to co chcą szybciej to nie będą czekać.
- duża szybkość wycinania – niezwykle przydatna funkcja zwłaszcza w przypadku Klientów „w gorącej wodzie kąpanych” tzw. choleryków, którzy nie potrafią czekać ;)
- bardzo łatwe w obsłudze nawet dla początkującego Użytkownika, tzw. laika :)
- solidna konstrukcja zapewniająca pracę nawet 8h/dobę (seria CE6000) lub 24h/dobę (seria FC8600)
- w cenie plotera wszystko to co niezbędne, żeby uruchomić ploter i na nim od razu pracować – bo po co marnować czas ;)
- w cenie również dowóz, transport, instalacja, fachowe przeszkolenie u Ciebie na miejscu na terenie Polski


Bądź sprytniejszy od konkurencji! bądź sprytniejszy z ploterami tnącymi rolkowymi GRAPHTEC CE6000/FC8600Masz wątpliwości który ploter wybrać?! skontaktuj się z nami!
Nasi eksperci pomogą i doradzą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązanie dla Twoich potrzeb!


Chcesz sprawdzić możliwości ploterów Graphtec CE6000/FC8600?! Zapraszamy na prezentację techniczną ploterów Graphtec (również z wykorzystaniem Twoich projektów graficznych i Twoich folii).

Co jest dla nas najcenniejsze?! zadowoleni Klienci, którzy dokonując zakupu kolejnego plotera ponownie wybierają urządzenia z naszej oferty. Mamy wtedy pewność, że nasze doświadczenie oraz posiadana wiedza są pomocne i trafne.


Plotery tnące, rolkowe dostępne w naszej ofercie dedykowane m.in. do wycinania graficznego w foliach do piaskowania:
-plotery tnąco-kreślące rolkowe CE6000-60 Graphtc Nowość! (60 cm)
- plotery tnąco-kreślące rolkowe CE6000-120 Graphtec Nowość! (120 cm)
Średnie i duże firmy z branży reklamowej, artystycznej, przemysłowej
- plotery tnąco-kreślące, rolkowe Graphtec FC8000:
- plotery tnąco-kreślące, rolkowe FC8600-60 Graphtec (60 cm)
- plotery tnąco-kreślące, rolkowe FC8600-75 Graphtec (70 cm)
- plotery tnąco-kreślące, rolkowe FC8600-100 Graphtec (100 cm)
- plotery tnąco-kreślące, rolkowe FC8600-130 Graphtec (130 cm)
- plotery tnąco-kreślące, rolkowe FC8600-160 Graphtec (160 cm)

Plotery tnące, tablicowe:
Duże i bardzo duże firmy z branży reklamowej, obuwniczej, odzieżowej, przemysłowej
- plotery tnące tablicowe, płaskie, stołowe FC4500-50 Graphtec
- plotery tnące tablicowe, płaskie, stołowe FC4200-60 Graphtec
- plotery tnące tablicowe, płaskie, stołowe FC4510-60 Graphtec
- plotery tnące tablicowe, płaskie, stołowe FC2250-60VC Graphtec
- ploter tnący tablicowy, płaski, stołowy FC2250-120VC Graphtec
- ploter tnący tablicowy, płaski, stołowy FC2250-120ES Graphtec
- ploter tnący tablicowy, płaski, stołowy FC2250-180ES Graphtec
- ploter tnący tablicowy, płaski, stołowy FC2250-180VC GraphtecVES PLOTER - www.vesploter.pl
Polska, Cała Polska
Telefon: pokaż telefon
Kontakt
Zdjęcia
Podziel się: