M. Glass Project - Hurtownia butelek

0,00 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma specjalizuje się w sprzedawaniu jednorazowych szklanych opakowań dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej i innych. Jako hurtownia butelek i opakowań zapewniamy swoim klientom wysoką jakość produktów, atrakcyjne ceny, krótkie terminy dostawy a także dogodne warunki współpracy.

W asortymencie firmy są pojemniki farmaceutyczne takie jak: butelki do kropli i syropów, butelki do tabletek i kapsułek, fiolki do iniekcji, butelki szklane do soków PP, słoiki do produktów spożywczych, butelki PET z tworzywa sztucznego, atomizery, opakowania kosmetyczne.

Opakowania i butelki szklane proponujemy w różnych wariantach – butelki z ciemnego szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego w kolorze brunatnym (amber), z bezbarwnego szkła boro-krzemianowego (borosilicate) oraz szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-silica) w klasie hydrolityczności II lub III. Są one oferowane w wielu różnych pojemnościach, co powoduje, że można dopasować je indywidualnie do zawartości. Spełniają one wytyczne farmakopei europejskiej (EP), z Ameryki (USP), z Wielkiej Brytanii (BP), oraz inne normy które dotyczą składu chemicznego, klasy hydrolityczności, odporności na ciśnienie wewnętrzne itp.

Jako hurtownia\dystrybutor opakowań szklanych firma M. Glass Project obsługuje zamówienia w ilościach paletowych a także całokontenerowych. Swoją ofertę kieruje w szczególności do producentów leków, suplementów diety, kosmetyków, firm zajmujących się konfekcjonowaniem leków, dodatkowo do aptek i hurtowni farmaceutycznych.

Zamówienia na opakowania szklane i z tworzyw z naszego asortymentu mogą Państwo składać telefonicznie lub też pisząc e-maila, określając zapotrzebowanie. Na stronie internetowej można pobrać formularz zamówienia, a dodatkowo także sprawdzić terminy realizacji zamówienia.
M. Glass Project
Polska, ul. Tenisowa 5, 05-090 Raszyn, mazowieckie
Telefon: pokaż telefon
Kontakt
Zdjęcia
Podziel się: