Wycieczka objazdowa, Włochy, długi weekend majowy

1 190,00 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro Podróży Flexi Travel - Wakacyjny Świat, zaprasza do odwiedzenia Włoch podczas długiego weekendu majowego.
Cena dotyczy wyjazdu z Katowic i zawiera:
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
5 noclegów w hotelach ***
5 śniadań
zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Florencji, zwiedzanie Pizy, zwiedzanie Rzymu i Watykanu, zwiedzanie Neapolu, zwiedzanie Monte Cassino, zwiedzanie Asyżu, zwiedzanie Wenecji
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
opieka pilota i przewodników.
Zakwaterowanie
W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach *** : 1 nocleg w okolicach Montecatini Terme lub okolicy, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Asyżu, 1 nocleg w okolicach Wenecji. W każdym z hoteli zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych (według wyboru) z łazienkami.
Możliwość wyjazdów z innych miast Polski.
W celu sprawdzenia dostępności tej oferty, prosimy o kontakt z Biurem: Sosnowiec-Zagórze "Orion" ul. Blachnickiego 3.
Biuro Podróży Flexi Travel zaprasza w Sosnowcu - Zagórzu ul. Blachnickiego 3 (ORION). W naszym biurze znajdziecie oferty najlepszych organizatorów turystyki, działających na polskim rynku. Mamy szeroki wybór turystyki zagranicznej, wczasów w Polsce, wycieczek objazdowych, obozów młodzieżowych i kolonii dla dzieci. Ponadto bilety autokarowe, samolotowe, ubezpieczenia turystyczne. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i dobieramy, najlepsze rozwiązania. Tylko w naszym biurze możecie otrzymać atrakcyjne prezenty m.in. walizkę lub plecak firmy Wittchen, lub gratisowy parking przy dowolnym lotnisku. Przypominamy, że tylko do końca marca można jeszcze skorzystać z oferty First Minute i dodatkowych bonusów, oferowanych przez organizatorów turystycznych. Zapraszamy!
Biuro Podróży Flexi Travel
Polska, ul. Blachnickiego 3, 41-219 Sosnowiec, śląskie
Telefon: pokaż telefon
Kontakt
Zdjęcia
Podziel się:
Promowane