Zlecę organizację i przeprowadzenie kolonii

Szczegóły zlecenia:
Zlecę organizację i przeprowadzenie kolonii letnich dla około 44 dzieci i młodzieży z rodzin dotkniętych problemem alkoholowym w wieku od 7 do 16 lat, z jednoczesną realizacją opracowanego przez Wykonawcę programu profilaktycznego przeznaczonego dla uczestników tego wypoczynku (ilość uczestników jest orientacyjna i może ulec zmianie).

Termin realizacji zamówienia: w okresie wakacji w przedziale od 27 czerwca 2015r. do 31 sierpnia 2015r.

1) Lokalizacja: teren Polski, góry lub miejscowości nadmorskie, w pobliżu dostępnego zbiornika wodnego z wyznaczonym kąpieliskiem (w odległości nie większej niż 3 km od plaży).
2) Czas trwania turnusu: 14 dni (13 noclegów i 13 pełnych dni żywieniowych).
3) Zakwaterowanie: budynek murowany, pokoje maksymalnie 4 osobowe, pełny węzeł sanitarny, mile widziane pomieszczenia dostępne do użytku uczestników kolonii, np. świetlica, sala telewizyjna, sala gimnastyczna, sala gier i zabaw, plac zabaw, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, boisko do piłki nożnej, kort tenisowy.
4) Wyżywienie: 4 posiłki dziennie- śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
Dopuszcza się możliwość, z uwagi na realizację programu kolonii, wydania podwieczorka przy obiedzie.
5) Transport: autokar- przejazd uczestników kolonii z Rozprzy do miejsca pobytu i powrót.
6) Zapewnienie ubezpieczenia kolonistów, opieki wychowawców, opieki medycznej, ratownika.
7) Wymagania: przygotowanie i realizacja atrakcyjnego programu pobytu o charakterze rekreacyjno- sportowym (sporty wodne, turnieje i zawody sportowe, wycieczki piesze, imprezy zespołowe) oraz realizacja przygotowanego przez Wykonawcę programu profilaktycznego, przeznaczonego dla dzieci z rodzin dotkniętych problemem alkoholowym.

Oferty składać do dnia: 08-04-2015. tylko pisemnie
Dane kontaktowe:
Podziel się:
Propozycje wykonania zlecenia
Promowane